İndirim!

Hava Fare/Ses Yardımcı Medya Kumanda G10

180,00 160,00

Universal TV Box Uzaktan Kumanda – Ses Kontrollü – Air Mouse Özellikli

Açıklama

Hava Fare/Ses Yardımcı Medya Kumanda G10

Uzaktan Kumanda PC/ Laptop/ Android Tv Box/Smart Tv Voice kontrol/ Ses Kontrol

G10 Ses kontrolü yardımcı medya /hava fare 2.4GHz kablosuz Google mikrofon uzaktan kumanda IR öğrenme 6-axis jiroskop için PC/ Laptop/ Smart TV/ Android TV kutusu

Sesli arama fonksiyonu

Sesli arama fonksiyonuna sahiptir. Tek yapman gereken sormak. Ses uzaktan kumandasına konuşun ve ne istediğinizi arar. Aksiyon filmlerinde, bugünün havasında veya en son ünlü haberlerinde en iyisini isteyin!

Hava fare ve jiroskop işlevi

3 Gyro + 3-Gsensor ile yatay ve dikey modda kolay kullanım için daha uygundur.

IR öğrenme fonksiyonu

Sadece “güç” düğmesi program/öğrenme işlevini yapabilir.

USB alıcısı ile 2.4G kablosuz bağlantı tak ve çalıştır.

10 metreye kadar uzun menzilli kablosuz kontrolün keyfini çıkarın.

Ses kontrolü: Görmek istediğiniz kanalı aramak için uzaktan kumandadaki ses düğmesine basın, kullanımı kolay ve rahat.

Dahili Jiroskop: Bu hava faresi yön ve hız değişimini algılayabilir, böylece kontrol etmek için doğrudan havada hareket edebilirsiniz.

Ergonomik dizayn: Hava faresinin arkasındaki ark tasarımı, avuç içine mükemmel şekilde oturur ve rahat bir el deneyimi sağlar.

Kullanımı uygun: 17 tuşlu hava fare, ses kontrolü kolay, sayfa yukarı / aşağı, Fare sol / sağ, vb Sadece koltuğunuza oturun ve keyfini çıkarın.

Not:
1. Sesle kontrol işlevi yalnızca Google Voice Assistant ile TV KUTUSU’nda kullanılabilir.

2. AAA piller dahil değildir, kendiniz iki satın almanız gerekir.

3. Smart TV veya Smart Projektör kullanıcıları için, satın almadan önce, lütfen TV’nizin veya Projektörünüzün bir fareye bağlanabildiğinden ve normal şekilde kullanabildiğinden emin olun (fare kullanarak test edebilir).

Özellikler: Model Numarası: G10 Malzeme: Plastik Anahtar numaraları: 17 Kablosuz Frekansı: 2.4GHz Mesafe: 10 metre Gerilim: 3V Çalışma Akımı: < 15mA Bekleme Akımı: < 20uA Pil: 2 * AAA pil (dahil değildir) Siyah renk Ana Ürün Boyutu: yaklaşık. 14.4 * 4.5 * 2.4cm / 5.66 * 1.77 * 0.94in Ana Ürün Ağırlığı: yaklaşık. 49g / 1.72 oz Paket Boyutu: yaklaşık. 14.7 * 4.7 * 3.0cm / 5.78 * 1.85 * 1.18in Paket Ağırlığı: yakl. 61 g / 2.15 oz Paket Listesi: 1 * Hava Faresi 1 * USB Alıcı 1 * Kullanım Kılavuzu(İngilizce)