İndirim!

Bebek Diş Kaşıyıcı Meyve Süzgeci

150,00 95,00

Bebekleriniz Meyve Yemesi İçin Tasarlanmış Bir Ürün

Açıklama

Bebeğin taze meyve ile beslenmesine yardımcı olan meyve süzgecidir.

– Delikli silikon ucun içine yerleştirilen meyve dilimleri posasız beslenme sağlar.

– 4+ ay bebekler için kullanıma uygundur.
Babytime Meyve Süzgeci Mavi

BabyTime ürünlerinde bebek sağlığı ön planda tutularak T.C Sağlık Bakanlığı, T.C Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı izinlerini tamamlayıp İSO 9001 standartlarına uygun, yüksek kalite de BPA içermeyen hammadde kullanılarak üretilmektedir.
BabyTime Meyve Süzgeci, bebek cildine zarar vermesini önlemek amacı ile pürüzsüz üretilmektedir. Kaliteli şeffaf, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiştir.
BabyTime Meyve Süzgeci, bebek sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Dışarıdan alınan katkı maddeli meyve suları yerine silikona koyulan meyve sayesinde doğal olarak besin ve vitamin alınmasını sağlar.
BabyTime Meyve Süzgeci, tasarımı sayesinde seyahatler de kullanılabilir bir şekilde üretilmiştir. Bebeğin beslenme işlemi bittikten sonra ürünü yıkayamayacak yerde iseniz kapağını kapatıp ürünü çantanıza gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz. Koruma kapağı sayesinde çantanıza zararı dokunmayacaktır.
BabyTime Meyve Süzgeci, birçok amaç gözetilerek kullanılabilir. Meyveyi silikona koyduktan sonra bebek bu meyveyi ısırarak dişlerini de kaşıyabilir meyvenin suyunu da içebilir.
BabyTime ürün grupları BPA (Bisfenol-A) içermez
BabyTime Meyve Süzgeci, ilk kullanımdan önce 5 dakika sterilize etmek amaçlı suda kaynatınız.

TOPTAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN 0532 066 42 33 TELEFON NUMARASINDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bebek Diş Kaşıyıcı Meyve Süzgeci” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…